دانش آموختگان

 

 

{ازدانشجویانی که کلیه دروس دوره را گذرانده و شرایط فراغت از تحصیل را دارند ابتدا می بایست  مدارک زیر را در پرونده تکمیل کرده باشند تا پس از تحویل پرونده آنها از آموزش به اداره فارغ التحصیلان و ثبت تاریخ فراغت ازتحصیل ، گواهینامه موقت آنها به موقع صادر گردد.}

 

تذکر:اصل مدارک ردیف ۱-۲و۷ باید حداقل یک ترم قبل ازتاریخ فراغت از تحصیل در پرونده آموزشی دانشجو موجود باشد

 

 

۱- اصل و فتوکپی پیش دانشگاهی ودیپلم نظام قدیم جهت کارشناسی پیوسته وکاردانی ؛ اصل و فتوکپی دیپلم نظام جدید جهت کاردانی پیوسته؛ اصل و فتوکپی مدرک کاردانی همراه با ریز نمرات وتائیدیه تحصیلی دوره کاردانی جهت کارشناسی ناپیوسته.

۲- ارزش تحصیلی پیش دانشگاهی ودیپلم نظام قدیم  جهت دانشجویان کارشناسی پیوسته و کاردانی و ارزش تحصیلی دیپلم نظام جدید جهت کاردانی پیوسته (به اداره پست مراجعه وبه آدرس دانشگاه آزاد اسلامی  واحد شیراز اقدام نمائید ).

۳- ۱  قطعه عکس ۴*۳با ذکر مشخصات در پشت عکس با پوشش کامل مو با مقنعه ساده و بدون آرایش و جهت آقایان آرایش مو و ریش به صورت معمولی واداری.

۴- یک برگ فتوکپی صفحه اول شناسنامه در صورت داشتن توضیحات یک برگ فتوکپی از صفحه توضیحات همراه بااصل شناسنامه .

۵- اصل وفتوکپی رسید بانکی به شماره حساب۰۱۰۴۴۶۰۴۴۶۰۰۴ بانک ملی به نام سازمان مرکزی دانشگاه آزاداسلامی هزینه ارزشیابی به شرح زیر میباشد .

کاردانی مبلغ۲۰۰،۰۰۰  ریال.

۶- یک فقره فیش بانکی ارزشیابی و حق تمبر به مبلغ ۲۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۱۰۱۸۳۳۶۸۰۰۳ بنام آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد لنگرود.

۷- برگ تسویه حساب و سند پذیرش ومجوز انتقالی و کارنامه انتقالی (جهت دانشجویان انتقالی) ؛ مجوزها (مجوز کمیسیون موارد خاص، شورای آموزشی) کارنامه میهمانی، مجوز میهمانی( جهت دانشجویان که دارای نیمسال میهمانی به واحد دیگری می باشند و استعلام میهمانی(ماده ۵۶))؛ فرم معادلسازی و کارنامه معادلسازی ( جهت دانشجویانی که معادلسازی دارند).

۸- داشتن نامه جهت پرداخت اقساط وام از صندوق رفاه دانشگاه جهت دانشجویانی که وام بلند مدت استفاده نموده اند )

 ۹- کارنامه کل تایید شده که تاریخ فراغت در آن درج شده باشد

۱۰- چک لیست فراغت از تحصیل که امور فارغ التحصیلان دانشکده پس از بررسی پرونده صادر می نماید و همه بخشهای آن امضاء شده باشد.

 

مدارک مورد نیازجهت دریافت دانشنامه :

  • در صورتی که گواهینامه موقت را قبلا دریافت نکرده باشند:
  • فرم تسویه حساب کامل و کارت دانشجوئی
  • داشتن یکی از مدارک زیر جهت آقایان :

 پایان خدمت و فتوکپی آن – معافیت دائم و فتوکپی آن – داشتن دفترچه آماده به خدمت بدون درج غیبت و فتوکپی آن – گواهی اشتغال به تحصیل که در آن شماره معافیت تحصیلی دانشجو قید شده باشد – گواهی اشتغال به خدمت با تایید نظام وظیفه عمومی .

  • در صورتی که گواهینامه موقت را قبلا دریافت کرده باشند:

 

{ جهت دریافت دانشنامه باید حدود ۶ماه پس ازصدور گواهینامه موقت ، به بخشهای معرفی شده در پورتال دانشگاه مراجعه نمائید و در صورتی که قسمت دانشنامه عبارت “دانشنامه اماده تحویل است” درج شده باشد، با در دست داشتن گواهینامه موقت و سایر مدارک عنوان شده  ، به اداره فارغ التحصیلان مراجعه ، و دانشنامه را دریافت نمائید }

 

photo_۲۰۱۹-۰۳-۱۱_۱۶-۵۹-۰۲